http://www.lalehaber.com/yazar-hisseden-sensin-321.html

https://www.sozumoki.com/profil/logos33

https://www.notdefteri.net/author/neslihanatmaca/

1998-2002 yıllarında Gazi Üniversitesi İnşaat Fakültesinde okuduktan sonra 1 yıl şantiye şefliği yapmıştır. Sonraları felsefe ve psikolojiye olan ilgisinden dolayı Atatürk Üniversitesinde Felsefe ve Psikoloji alanlarında eğitim almıştır. 2008 yılında eğitim bilimlerinde yüksek lisans yaparak ,  eğitimde ölçme değerlendirme ve program geliştirme alanında ders vermiştir. Birçok KPSS yayınlarının denemelerinde soru hazırlamıştır. 2010 yılında Sınav Dersaneleri ve Okullarında kurucu, yönetici ve rehberlik alanlarında görev almıştır. 2015 yılında Gazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Özel Eğitim Rehabilitasyonlarında görev almak için hizmetiçi  eğitimi almıştır. 2010 yılından bu yana  Doğa Koleji, Adalet Liseleri, Sağlık Meslek Liseleri , Okyanus Kolejleri, Bilfen Okulları gibi bir çok kurumda psikolojik danışmanlık ve eğitim koçluğu yapmıştır. Şu anda  aşağıda belirtilen alanlarda özel danışmanlık hizmeti ve seminerler vermektedir. 

-EFT, NLP, Aile Danışmanlığ  ve Biyometrik Yüz Okuma ve Tanımlama alanlarında hizmet vermektedir.

- Etkili iletişim Stratejileri ve Beden dili

- Zaman Yönetimi Eğitimi

- Hafıza Teknikleri

- Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi

- İlişki Koçluğu

- Sosyal medya bağımlılığı

- Stres Yönetimi Eğitimi

- Risk Tabanlı Düşünme Tekniği

- Doğru ve Etkili Konuşma Eğitimi

- Anlayarak Hızlı Okuma

- İş Yerinde Görgü ve Etik Kuralları Eğitimi

- Konsantrasyon Eğitimi

- DISC Drama Alanında Eğitiim, 

- LGS ve Üniversiteye hazırlık döneminde gerekli programlamanın yapılması

- Kaygı, dikkat eksikliği, davranış şekillendirme, düzenli ödev yapma alışkanlığı kazandırma  konularında destek alabilirsiniz. 

- Reklam, halkla ilişkiler, insan kaynakları, yönetim ve iletişim  becerileri, etkili sunum teknikleri ve iş alışkanlıkları konusunda seminer verilir. 

iletişim: sosyalrehber35@hotmail.com